O nas

Firma BIO-SERWIS działa nieprzerwanie na rynku krajowym od 1997 roku. Etymologicznie nawiązuje do starogreckiego słowa βίος, oznaczającego życie, drugi zaś człon nazwy wskazuje, iż podstawą działalności naszej firmy jest serwis. Celem firmy BIO-SERWIS jest zatem działalność na rzecz Państwa, wyjście naprzeciw Waszym potrzebom w zakresie sprzedaży, przeglądów, przygotowania do sezonu, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu ogrodniczego. Oferujemy Państwu lata naszego serwisowego doświadczenia, fachową kadrę pracowniczą, miłą obsługę, służymy także poradami w zakresie kupna oferowanych przez nas produktów.

Sklep internetowy firmy BIO-SERWIS jest wynikiem chęci dotarcia z ofertą do Państwa, jako użytkowników ogólnoświatowej sieci komputerowej.

Współcześnie podkreśla się konieczność współpracy człowieka z naturą, poszanowanie naszej BIOsfery, popiera się BIOinicjatywy. Liczymy na Państwa współpracę z naszą BIOfirmą, tak w zakresie zakupów produktów przez nas oferowanych, jak i w zakresie fachowego gwarancyjnego i pogwarancyjnego serwisu.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego i do siedziby firmy, do Gdyni, na ulicę Akacjową 57a!


Projekt i wykonanie - Virtual Services | © Copyright 2011 BIOSERWIS | Test zgodności W3C: HTML
Powered by: SkyCMS